: Tornhøjvej 14, 9220 Aalborg Øst : 98 15 74 44 (8-9) : kontor@aalborgsteinerskole.dk Sociale medier:

Personale

Kontor

Naja
Naja, Skoleleder
Mail: skoleleder@aalborgsteinerskole.dk
Telefon: 93 90 12 40
Miglena, Skolesekretær
Mail: kontor@aalborgsteinerskole.dk

Undervisere

Naja
Naja, Klasselærer for børnehaveklasse
Mail: naja@aalborgsteinerskole.dk
Lone
Lone, Klasselærer for 1./2. klasse
Mail: lone@aalborgsteinerskole.dk
Anders
Anders, Klasselærer for 3./4. klasse
Mail: anders@aalborgsteinerskole.dk
Kim, Klasselærer for 5./6. klasse
Mail: kim@aalborgsteinerskole.dk
Jannick, Klasselærer for 7. klasse
Mail: jannick@aalborgsteinerskole.dk
Rikke
Rikke, Klasselærer for 8./9. klasse
Mail: rikke@aalborgsteinerskole.dk
Louise, Lærer
Mail: louise@aalborgsteinerskole.dk

SFO

Inge, Pædagog

Pedel

Kim, Pedel